رفتن به بالا

مطالب روز جامعه افغانستان

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶
  • الأحد ۱ رجب ۱۴۳۹
  • 2018 Sunday 18 March

مجید جلالی سرمربی تیم پیکان ایران در کنفرانس خبری خود امروز دوشنبه  از تلاش این باشگاه برای جذب یک بازیکن افغانستانی خبر داد. به گزارش افق به نقل از شبکه سه تلویزیون ایران مجید جلالی به عنوان سرمربی تیم پیکان ایران که در لیگ برتر ایران حضور دارند به دنبال به خدمت گرفتن فیصل شایسته […]

مجید جلالی سرمربی تیم پیکان ایران در کنفرانس خبری خود امروز دوشنبه  از تلاش این باشگاه برای جذب یک بازیکن افغانستانی خبر داد.

به گزارش افق به نقل از شبکه سه تلویزیون ایران مجید جلالی به عنوان سرمربی تیم پیکان ایران که در لیگ برتر ایران حضور دارند به دنبال به خدمت گرفتن فیصل شایسته  کاپیتان تیم ملی افغانستان است.

“فیصل شایسته دوران حرفه ای فوتبال خود را از آلمان آغاز و سپس بلغارستان و از آنجا به لیگ تایلند رفت .

اقای شایسته سال گذشته به عنوان بهترین چهره ورزشی افغانستان انتخاب شد، و در حال حاضر در سوپر لیگ مالزی به فوتبال حرفه ای خود ادامه می دهد.

فیصل شایسته  ۲۶ ساله سن دارد و موفق شد در سال ۲۰۱۴ پیراهن تیم ملی افغانستان را  به پوشد و تاکنون در ۲۴ بازی  ملی خود ۱۷ گل برای تیم ملی کشور به ثمر به رساند.

خاطر نشان باشد کرد که پیش از این نیز علی دایی با فراخواندن اویس عزیز دروازبان تیم ملی افغانستان یک گام برای ورود اولین افغانستانی لیگ برتر ایران را برداشته بود.

اخبار مرتبطاخبار تصادفی