رفتن به بالا

مطالب روز جامعه افغانستان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷
  • الأحد ۶ شعبان ۱۴۳۹
  • 2018 Sunday 22 April

اداره کل اتباع و امور مهاجرین استانداری خراسان رضوی با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد که بیش از 71 هزار دانش آموز تبعه خارجی در این استان از تحصیل بهره‌مند شدند. در این اطلاعیه از مراجعه حداکثری  93 درصد پناهندگان افغانستانی به دفاتر کفالت اقامت و اشتغال جهت دریافت کارت های آمایش11خبر داده شد. تکمیل و […]

اداره کل اتباع و امور مهاجرین استانداری خراسان رضوی با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد که بیش از 71 هزار دانش آموز تبعه خارجی در این استان از تحصیل بهره‌مند شدند.

در این اطلاعیه از مراجعه حداکثری  93 درصد پناهندگان افغانستانی به دفاتر کفالت اقامت و اشتغال جهت دریافت کارت های آمایش11خبر داده شد.

تکمیل و بروز رسانی اطلاعات شخصی پناهندگان جهت درج در پرونده در راستای اجرای طرح آمایش 11، افزایش گروه‌های شامل تخفیف از 13 به 16 گروه ، تعیین فرصت مراجعه برای دارندگان کارتهای آمایش 7 و 8 و 9 به دفاتر کفالت و قانونمند نمودن حضور خود در استان خراسان رضوی از دیگر اقدامات استانداری خراسان رضوی بوده است.

پایگاه اطلاع رسانی اداره کل اتباع و امور مهاجرین استان خراسان رضوی همچنین از صدور 45000 فقره مجوز اشتغال برای پناهندگان دارای کارت آمایش معتبر و افزایش رشته‌های شغلی مورد نیاز اتباع خارجی خبر داد.

ایجاد تسهیلات برای شرکت نخبگان پناهنده در المپیادها و همایش‌های علمی فرهنگی و ورزشی، صدور دفترچه بیمه سلامت و ارایه خدمات درمانی در مراکز بیمارستان‌های طرف قرارداد دانشگاه علوم پزشکی، برنامه ریزی و هماهنگی جهت اعزام 25000 نفر از پناهندگان افغانستانی به عتبات عالیات از دیگر برنامه‌های این اداره بوده است.

اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
119
روز مانده
روز استقلال افغانستان
6
روز مانده
سالروز پیروزی مجاهدین
299
روز مانده
سالروز خروج ارتش سرخ از خاک افغانستان
348
روز مانده
ریاست جمهوری افغانستان

اخبار تصادفی