رفتن به بالا

مطالب روز جامعه افغانستان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷
  • الأحد ۶ شعبان ۱۴۳۹
  • 2018 Sunday 22 April

نشست خبری سرمربیان و کاپیتان‌های تیم‌های ملی فوتبال افغانستان و ویتنام پیش از ظهر امروز در هتل «لوتوس» شهر دوشنبه تاجیکستان برگزار شد. سرمربی تیم ملی فوتبال ویتنام در این نشست خبری با اشاره به حضور «اتو فیستر» سرمربی نام‌دار و شناخته شده تیم ملی افغانستان گفت: افغانستان تیمی قوی است و نسبت به گذشته […]

نشست خبری سرمربیان و کاپیتان‌های تیم‌های ملی فوتبال افغانستان و ویتنام پیش از ظهر امروز در هتل «لوتوس» شهر دوشنبه تاجیکستان برگزار شد.

سرمربی تیم ملی فوتبال ویتنام در این نشست خبری با اشاره به حضور «اتو فیستر» سرمربی نام‌دار و شناخته شده تیم ملی افغانستان گفت: افغانستان تیمی قوی است و نسبت به گذشته پیشرفت زیادی کرده است.

نیروی فیزیکی قوی تیم فوتبال افغانستان

وی افزود: آنها یک مربی نام دار و با تجربه‌ای در اختیار دارند، ولی این باعث نمی‌شود که ما در بازی فردا شانسی نداشته باشیم. یکی از نکات قوت افغانستان فیزیک قوی این تیم است. این تیم روی پاس تمرکز زیادی دارد.

سرمربی تیم فوتبال ویتنام در پاسخ به سوال خبرنگار تلویزیون عصر در خصوص شکست در بازی مقابل افغانستان با توجه به بازی بعدی که مقابل اردن برگزار می‌شود، گفت : اردن تیم قوی این گروه است. ولی خوب ما در خانه بازی می‌کنیم. تیمی که در خانه بازی می‌کند همیشه بهتر است.

وی افزود: موضوع دوم این است که هنوز وقت زیادی تا بازی با اردن باقی مانده است در حال حاضر ما تمرکز داریم روی بازی فردا در مقابل افغانستان . فعلا نمی‌خواهم در خصوص اردن صحبت کنم.

 

وی در خصوص شانس صعود تیم‌ها از این گروه به جام ملت‌های آسیا نیز گفت: در گروهی که ما قرار داریم، شانس تیم‌های اردن ، افغانستان و ویتنام برای صعود زیاد است. البته کشور کامبوج نیز با وجود پیشرفت های چند وقت اخیرش شانس اندکی دارد، ولی باز هم فوتبال بازی ثانیه هاست و چیزی پیش بینی نمی‌شود.

وی در خصوص آمادگی‌های تیمش مقابل افغانستان گفت: برای رسیدن به تاجیکستان مسافرت بسیار طولانی داشتیم و ساعت‌های زیادی در پرواز بودیم. به خاطر همین مسئله فشار زیادی به بازیکنان تیم ما آمده و این خستگی تاکنون قابل حس است. ولی خوب اینها باعث این نمی‌شود که ما در بازی فردا نمایش خوبی نداشته باشیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال ویتنام در پاسخ به سوال خبرنگار تاجیکی که فردا تماشاگران تاجیکی نیز برای حمایت کشور همسایه و همزبان خود به ورزشگاه خواهند رفت، گفت: این یک امر طبیعی است که تیم ما فردا زیر فشار تشویق تماشاگران افغانستان و تاجیکستان هست.

وی تصریح کرد: ما هم طرفدار داریم. تعداد کمی از هواداران ما هم فردا هستند، ولی خوب بازی در مقابل هواداران حریف و حس کردن فشار تماشاگران تجربه جدیدی برای ما نیست. در فوتبال این یک امر طبیعی است.

فردا بازی سختی داریم

کاپیتان تیم ملی فوتبال ویتنام نیز افغانستان را یک تیم قوی قلمداد کرد و اذعان داشت: ویتنام برای بازی فردا آماده بوده و این اولین بار است که ما با افغانستان بازی می‌کنیم، بر اساس بررسی که داریم تیم افغانستان بسیار قوی است و فردا بازی سختی داریم.

وی در پایان گفت: ما حداکثر تلاش خود را انجام می‌دهیم تا بازی خوبی به نمایش بگذاریم. شانس برد را هر 2 تیم دارند.

اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
119
روز مانده
روز استقلال افغانستان
6
روز مانده
سالروز پیروزی مجاهدین
299
روز مانده
سالروز خروج ارتش سرخ از خاک افغانستان
348
روز مانده
ریاست جمهوری افغانستان

اخبار تصادفی