رفتن به بالا

مطالب روز جامعه افغانستان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶
  • الأحد ۱ رجب ۱۴۳۹
  • 2018 Sunday 18 March

«سیاوش باباجعفری» عضو هیئت‌علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز از برگزاری اردوی جهادی در منطقه وزیرآباد شیراز خبر داد و اظهار داشت: این اردو روز چهارشنبه 4  مرداد/ اسد برگزار می‌شود و حداقل 30 از پزشکان و کادر درمانی علوم پزشکی شیراز به ارائه خدمت به مردم این منطقه و اتباع خارجی ساکن در این منطقه […]

«سیاوش باباجعفری» عضو هیئت‌علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز از برگزاری اردوی جهادی در منطقه وزیرآباد شیراز خبر داد و اظهار داشت: این اردو روز چهارشنبه 4  مرداد/ اسد برگزار می‌شود و حداقل 30 از پزشکان و کادر درمانی علوم پزشکی شیراز به ارائه خدمت به مردم این منطقه و اتباع خارجی ساکن در این منطقه می‌پردازند.

وی به تسنیم گفت: در این برنامه تیم‌های مختلف پزشکی، دندانپزشکی، چشم‌پزشکی، زنان، روانشناسی، فرهنگی و بهداشت عمومی به مردم خدمات رایگان ارائه می‌دهند.

عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز عنوان کرد: غربالگری، فشار خون و تغذیه از دیگر خدماتی است که در این اردوی یک روزه توسط پزشکان به مردم این منطقه ارائه می‌شود.

مسئول اردوهای جهادی دانشگاه علوم پزشکی شیراز افزود: این برنامه ادامه‌دار است و برای دیگر نقاط محروم شهر نیز اجرا می‌شود و زمان هر اردو قبل از برگزاری آن اطلاع‌رسانی می‌شود.  این اردو با همکاری اداره اتباع خارجی استان فارس برگزار می‌شود و در منطقه وزیرآباد پناهندگان مجاز ساکن هستند.

اخبار مرتبطاخبار تصادفی