رفتن به بالا

مطالب روز جامعه افغانستان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶
  • السبت ۳ جماد أول ۱۴۳۹
  • 2018 Saturday 20 January

«ضمیر کابلوف» نماینده ویژه پوتین در افغانستان در گفت‌وگو با خبرگزاری آناتولی ترکیه اظهار داشت: من صلح را در آینده این کشور می‌بینم، اما باید شرایطی در این رابطه فراهم گردد. وی افزود: اولین موضوع این است که یک آینده صلح آمیز باید امروز ساخته شود. اگر در کمک‌های بین‌المللی تغییری بوجود نیاید و این […]

«ضمیر کابلوف» نماینده ویژه پوتین در افغانستان در گفت‌وگو با خبرگزاری آناتولی ترکیه اظهار داشت: من صلح را در آینده این کشور می‌بینم، اما باید شرایطی در این رابطه فراهم گردد.

وی افزود: اولین موضوع این است که یک آینده صلح آمیز باید امروز ساخته شود. اگر در کمک‌های بین‌المللی تغییری بوجود نیاید و این کمک‌ها به افغانستان منجر به تقویت دولت، اقتصاد و ارتش نشود، افغانستان هیچ آینده‌ای ندارد.

نماینده ویژه پوتین در در امور افغانستان گفت: افغانستان در ۲۰ سال آینده ناپدید خواهد شد و از هم پاشیده می‌شود و ما بدنبال این اتفاق نیستیم و این برخلاف منافع کشور من و تمامی منطقه است.

کابلوف در بخش دیگری از این مصاحبه خاطر نشان کرد: این موضوع می‌تواند بسیار خطرناک باشد و ما اعتقاد داریم اگر این سه عامل در کنار هم تقویت شوند، صلح در افغانستان ایجاد می شود و در غیر این صورت افغانستان از روی نقشه محو خواهد شد، جنگ همه علیه همه رخ خواهد داد و بخش‌های از کشور اعلام استقلال خواهند کرد.

اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
26
روز مانده
سالروز خروج ارتش سرخ از خاک افغانستان
440
روز مانده
ریاست جمهوری افغانستان

اخبار تصادفی