رفتن به بالا

مطالب روز جامعه افغانستان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶
  • الخميس ۱ جماد أول ۱۴۳۹
  • 2018 Thursday 18 January

«حجت الاسلام مهدی عبدالرزاق نژاد» عضو شورای اسلامی شهر بیرجند روز گذشته در جشنواره فوتبال پسران افغان مقیم استان های خراسان جنوبی، رضوی و سیستان و بلوچستان در بیرجند افزود: ملت افغانستان و ایران با یکدیگر از گذشته مشترکات فراوان داشته و امت واحده هستند. وی بیان کرد: همچنین دشمن مشترک هر ۲ کشور، استکبار […]

«حجت الاسلام مهدی عبدالرزاق نژاد» عضو شورای اسلامی شهر بیرجند روز گذشته در جشنواره فوتبال پسران افغان مقیم استان های خراسان جنوبی، رضوی و سیستان و بلوچستان در بیرجند افزود: ملت افغانستان و ایران با یکدیگر از گذشته مشترکات فراوان داشته و امت واحده هستند.

وی بیان کرد: همچنین دشمن مشترک هر ۲ کشور، استکبار جهانی و در راس آن ایالات متحده آمریکا و صهیونیست هاست.

وی گفت: آمریکای جهانخوار دشمن واقعی همه مسلمانان جهان است و آنچه بر ما لازم است، حفظ وحدت کلمه و تقویت امت واحده خود است.

عضو شورای شهر بیرجند اضافه کرد: ما به عنوان مسلمان باید ناهنجاری هایی را که به وحدت مسلمانان ضربه می زند، رفع کرده و زمینه همدلی و همگرایی امت اسلامی بویژه ملت ایران و افغانستان را فراهم کنیم.

وی گفت: برگزاری این جشنواره اقدام خوبی برای همگرایی و تقویت وحدت هرچه بیشتر ملت افغانستان و ایران است.

جشنواره فوتبال پسران افغان مقیم استان های خراسان جنوبی، رضوی و سیستان و بلوچستان با حضور ۱۶ تیم از استان های یادشده و شرکت ۱۰۰ فوتبال آموز افغان با هدف شناسایی جمعیت افغان بیرجند، معرفی مردم افغان و سوق دادن توجه مسئولان به این قشر برگزار شد.

ایرنا نوشت: جشنواره یادشده شکل رقابتی و مسابقه نداشته و با هدف فرهنگی و شناسایی استعدادهای اتباع افغان برگزار شد.

اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
28
روز مانده
سالروز خروج ارتش سرخ از خاک افغانستان
442
روز مانده
ریاست جمهوری افغانستان

اخبار تصادفی