رفتن به بالا

مطالب روز جامعه افغانستان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶
  • الإثنين ۳ جماد ثاني ۱۴۳۹
  • 2018 Monday 19 February

ساختمان جدید شورای وزیران با حضور مقام‌های ریاست اجراییه و وزیران حکومت گشایش یافت. ساختمان جدید شورای وزیران در قصر سپیدار، مقر ریاست اجراییه ساخته شده است. نشست روز دوشنبه شورای وزیران به‌ریاست عبدالله عبدالله رییس اجراییه، نیز در ساختمان جدید برگزار شد. ریاست اجراییه می‌گوید که این ساختمان براساس معیارهای جهانی و مجهز در […]

ساختمان جدید شورای وزیران با حضور مقام‌های ریاست اجراییه و وزیران حکومت گشایش یافت.
ساختمان جدید شورای وزیران در قصر سپیدار، مقر ریاست اجراییه ساخته شده است. نشست روز دوشنبه شورای وزیران به‌ریاست عبدالله عبدالله رییس اجراییه، نیز در ساختمان جدید برگزار شد.
ریاست اجراییه می‌گوید که این ساختمان براساس معیارهای جهانی و مجهز در دو طبقه ساخته شده است که ساخت آن یک سال زمان برده است.
این ساختمان از سوی شرکت هریرود با هماهنگی وزارت شهرسازی ساخته شده است. مقام‌ها در مورد هزینه‌ی ساخت این ساختمان چیزی نگفته‌اند.
ریاست اجراییه می‌گوید که پس از این، نشست‌های شورای وزیران، کنفرانس‌های ملی و منطقه‌یی و نشست‌های مهم دولتی در این ساختمان برگزار می‌شود.
عبدالله عبدالله در نشست روز دوشنبه شورای وزیران گشایش ساختمان نشست‌های این شورا را تبریک گفت و از وزرا و مسوولان دولتی به‌خاطر حوصله‌ی‌ آنان در تالار قبلی این شورا که به گفته‌ی او، از ظرفیت لازم برخوردار نبود، تشکری کرد.
آقای عبدالله هم‌چنان از کارکرد شرکت هریرود و وزارت شهرسازی در زمینه‌ی ساخت این ساختمان تشکری کرد.

اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
4
روز گذشته
سالروز خروج ارتش سرخ از خاک افغانستان
410
روز مانده
ریاست جمهوری افغانستان

اخبار تصادفی