رفتن به بالا

مطالب روز جامعه افغانستان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶
  • الخميس ۱ جماد أول ۱۴۳۹
  • 2018 Thursday 18 January
معاون ریاست اجرائیه:

شعار داعش بیشتر علیه شیعیان است

محمد محقق؛ معاون دوم ریاست اجرائیه در نخستین دور فارغ التحصیلی دانشجویان اهل بیت(ع) با اظهار مطلب فوق گفت: گروه تروریستی القاعده، طالبان و دیگر گروه های تکفیری تاکنون هیچ وقت شیعیان را دشمن نگفته اند؛ اما گروه تکفیری داعش نه تنها که از این امر تمرد ورزیده اند، بلکه «شیعیان را کافر دانسته» اند. […]

محمد محقق؛ معاون دوم ریاست اجرائیه در نخستین دور فارغ التحصیلی دانشجویان اهل بیت(ع) با اظهار مطلب فوق گفت: گروه تروریستی القاعده، طالبان و دیگر گروه های تکفیری تاکنون هیچ وقت شیعیان را دشمن نگفته اند؛ اما گروه تکفیری داعش نه تنها که از این امر تمرد ورزیده اند، بلکه «شیعیان را کافر دانسته» اند.
سید خلیل انوری رئیس حزب حرکت اسلامی، نعمت الله غفار معاون اول پارلمان، عالمی بلخی وزیر مهاجرین و شماری از خانواده های دانشجویان نیز در این مراسم فراغت اشتراک ورزیده اند.
معاون ریاست اجرائیه گفت، در این اواخر گروه تکفیر داعش با حملات پی در پی در مراسم شیعیان، دشمنی خود را به گونه واضح آشکار نموده است.
وی علاوه کرد، گروه القاعده و داعش بر آموزه های استکباری استوار دانست، نه بر آموزه های دینی.
این مقام دولتی افزود، متاسفانه جامعه ما در برابر دشمنان، در بعد فرهنگی خلع سلاح هستند و دشمن نیز از همین بعد به گونه عظیم استفاده نموده است.
وی در پایان سخنرانی اش از دانشجویان خواست که تنها بر مدرک لیسانس اکتفاده ننموده و بیشتر تلاش در راه علم به خرچ دهد.
نعمت الله غفاری؛ معاون دوم مجلس نمایندگان ضمن عرض تبریک برای دانشجویان از موسسات خصوصی تحصیلی خواست، که بر کیفیت مواد درسی و استخدام استادان مجرب سعی عظیم به خرچ دهد.
معاون دوم مجلس نمایندگان تصریح کرد که شماری از دانشجویان برای ادامه تحصیل بر چالش فقر روبرو اند.

اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
28
روز مانده
سالروز خروج ارتش سرخ از خاک افغانستان
442
روز مانده
ریاست جمهوری افغانستان

اخبار تصادفی