رفتن به بالا

مطالب روز جامعه افغانستان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶
  • الإثنين ۵ جماد أول ۱۴۳۹
  • 2018 Monday 22 January

«جان نیکلسون» فرمانده نیروهای نظامی بین‌المللی در افغانستان می‌گوید که بزرگترین آزمون افغانستان در سال آینده،مدیریت و فساد در ارتش آن کشور است. فرمانده نیروهای نظامی بین‌المللی روز گذشته در پنتاگون گفت: این مشکلات بر بخش‌های از نیروهای امنیتی افغانستان سایه افکنده و به پایداری ضعیف سربازان در میدان جنگ منجر شده است. وی گفت: […]

«جان نیکلسون» فرمانده نیروهای نظامی بین‌المللی در افغانستان می‌گوید که بزرگترین آزمون افغانستان در سال آینده،مدیریت و فساد در ارتش آن کشور است.

فرمانده نیروهای نظامی بین‌المللی روز گذشته در پنتاگون گفت: این مشکلات بر بخش‌های از نیروهای امنیتی افغانستان سایه افکنده و به پایداری ضعیف سربازان در میدان جنگ منجر شده است.

وی گفت: ناکارآیی و فساد در سیستم تجهیزاتی سبب شده برخی از سربازان افغانستان در پایگاه‌های نظامی بدون آب، غذا و تجهیزات جنگی مورد نیاز باقی بمانند.

نیکلسون گفت: با مدیران ارتش و دولت افغانستان در مورد مشکلات صحبت کرده و روی عملی کردن راه حل‌ها از جمله مدیران مفسد نظامی در جریان زمستان تمرکز خواهد کرد.

صدای آمریکا نوشت: در مقایسه با ۲۰۱۵، آمار حملات بر افراد عالی رتبه در افغانستان کاهش یافته است، دولت افغانستان سال گذشته از ۱۸ حمله به افراد عالی رتبه گزارش داده در حالی که این آمار در ۲۰۱۶ به ۱۲ حمله می‌رسد که نشان دهنده کاهش این حملات است.

اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
24
روز مانده
سالروز خروج ارتش سرخ از خاک افغانستان
438
روز مانده
ریاست جمهوری افغانستان

اخبار تصادفی