رفتن به بالا

مطالب روز جامعه افغانستان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶
  • السبت ۳ جماد أول ۱۴۳۹
  • 2018 Saturday 20 January

نمایش ویولن تایتانیک به تهیه‌کنندگی آرش عباسی و محصول مشترک گروه تئا‌تر موج ایران و شرکت «متیچی» ایتالیا است و در آن بازیگرانی از ایران و افغانستان حضور دارند. ویولن تایتانیک براساس کتاب پایان تایتانیک اثر هانس ماگنوس انتسنبرگر نوشته شده است و پیترو فلوریدیا پیشتر، این نمایش را در کشورهای ایتالیا، فرانسه، لهستان و […]

نمایش ویولن تایتانیک به تهیه‌کنندگی آرش عباسی و محصول مشترک گروه تئا‌تر موج ایران و شرکت «متیچی» ایتالیا است و در آن بازیگرانی از ایران و افغانستان حضور دارند.

ویولن تایتانیک براساس کتاب پایان تایتانیک اثر هانس ماگنوس انتسنبرگر نوشته شده است و پیترو فلوریدیا پیشتر، این نمایش را در کشورهای ایتالیا، فرانسه، لهستان و برزیل با بازیگرانی از این کشور‌ها به اجرا و حالا قرار است از یکشنبه ۱۹ دی/ جدی در کارگاه دکور رودکی به صحنه برود.

 گروه تئا‌تر موج چندی پیش پروژه‌ای را با عنوان ساختن از هیچ در مرکز مطالعات اجرایی قشقایی تئا‌تر شهر برگزار کرد و از پیترو فلوریدیا کارگردان شاخص ایتالیایی برای برگزاری یک کارگاه در ایران و با بازیگران ایرانی دعوت کرد.

فلوریدیا برای کارگاه خود نیاز به یک سوله با ابعاد بزرگ داشت که تماشاگر در آن بتواند حرکت کند و جایگاهش هم متغیر باشد، وی پس از بازدید از امکانات تئا‌تر ایران بهترین مکان برای عملی کردن ایده خود را کارگاه دکور رودکی یافت.

نمایش ویولون تایتانیک از روز یکشنبه ۱۹ دی/ جدی راس ساعت ۱۹ در کارگاه دکور رودکی به صحنه خواهد رفت.

اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
26
روز مانده
سالروز خروج ارتش سرخ از خاک افغانستان
440
روز مانده
ریاست جمهوری افغانستان

اخبار تصادفی