رفتن به بالا

مطالب روز جامعه افغانستان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷
  • الأربعاء ۶ صفر ۱۴۴۰
  • 2018 Wednesday 17 October

سفیر افغانستان در برلین اعلام کرد که آلمان پناهجویان افغانستانی که درخواست اقامت آنها پذیرفته نشده است را هر هفته در قالب گروههای ۵۰ نفری به کشور بازمیگرداند. «حمید مصدق» سفیر افغانستان در برلین اعلام کرد که نزدیک به ۲۰۰ هزار پناهجوی افغانستانی در آلمان درخواست پناهندگی داده اند که از این میان افرادی که […]

سفیر افغانستان در برلین اعلام کرد که آلمان پناهجویان افغانستانی که درخواست اقامت آنها پذیرفته نشده است را هر هفته در قالب گروههای ۵۰ نفری به کشور بازمیگرداند.

«حمید مصدق» سفیر افغانستان در برلین اعلام کرد که نزدیک به ۲۰۰ هزار پناهجوی افغانستانی در آلمان درخواست پناهندگی داده اند که از این میان افرادی که درخواست آنها رد شده است در قالب گروههای ۵۰ نفری به کشور بازگردانده می شوند.
وی افزود: این افراد کسانی هستند که درخواست آنان در دادگاه های آلمان پذیرفته نشده است و این یک مسیر قانونی است که دولت افغانستان هم نمی تواند اقدامی بر خلاف آن انجام دهد.
سفیر افغانستان در آلمان همچنین اعلام کرد: برای رسیدگی به درخواست همه پناهجویان امکانات لازم را در اختیار ندارد.
از دیگر سو وزارت امور مهاجرین افغانستان نیز اعلام کرد که بر اساس توافقی که بین افغانستان و اتحادیه اروپا صورت گرفته است روند بازگشت پناهجویان افغانستانی از هفته آینده آغاز می شود.

اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
59
روز گذشته
روز استقلال افغانستان
172
روز گذشته
سالروز پیروزی مجاهدین
121
روز مانده
سالروز خروج ارتش سرخ از خاک افغانستان
170
روز مانده
ریاست جمهوری افغانستان

اخبار تصادفی