رفتن به بالا

مطالب روز جامعه افغانستان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶
  • الأحد ۱ رجب ۱۴۳۹
  • 2018 Sunday 18 March

یک منبع به طلوع‌نیوز می‌گوید که اعضای کمیسیون انتخابات در انتخابات داخلی این نهاد، گلاجان عبدالبدیع صیاد را به حیث رییس این کمیسیون انتخاب کردند.  به گفتۀ این منبع، در انتخابات داخلی هفت عضو کمیسیون مستقل انتخابات، وسیمه بادغیسی به حیث معاون عملیاتی و معاذ الله دولتی به حیث معاون مالی و اداری کمیسیون مستقل […]

یک منبع به طلوع‌نیوز می‌گوید که اعضای کمیسیون انتخابات در انتخابات داخلی این نهاد، گلاجان عبدالبدیع صیاد را به حیث رییس این کمیسیون انتخاب کردند. 

به گفتۀ این منبع، در انتخابات داخلی هفت عضو کمیسیون مستقل انتخابات، وسیمه بادغیسی به حیث معاون عملیاتی و معاذ الله دولتی به حیث معاون مالی و اداری کمیسیون مستقل انتخابات گماشته شدند.

آقای صیاد پیش از این عضو و سخنگوی این کمیسیون بود.

این در حالی است که رییس جمهور اشرف غنی در ماه عقرب سال روان، نجیب الله احمدزی، رییس پیشین کمیسیون مستقل انتخابات را از مقام‌اش برکنار کرد.

پس از آن، کمیتۀ گزینش برای معرفی نامزدان برای عضویت کمیسیون انتخابات دست به کار شد و سرانجام سه تن را به رییس جمهور معرفی کرد. از میان این سه تن، حفیظ الله هاشمی در بیست و سوم ماه عقرب به حیث عضو تازۀ کمیسیون مستقل انتخابات گماشته شد.

اخبار مرتبطاخبار تصادفی