رفتن به بالا

مطالب روز جامعه افغانستان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷
  • الثلاثاء ۴ ربيع أول ۱۴۴۰
  • 2018 Tuesday 13 November
شارژدافیر سفارت امریکا

فساد در افغانستان باید از بین برده شود

سفارت امریکا در کابل ضمن استقبال از افتتاح ساختمان جدید مرکز عدلی و قضایی مبارزه با فساد اداری در این شهر اعلام کرد: این مرکز، فضای امن برای محققان، څارنوالان و قاضیان خواهد بود که با دوسیه‌های مهم فساد اداری در افغانستان کار می‌کنند. در اعلامیه سفارت امریکا در کابل آمده‌است که شارژدافیر سفارت امریکا […]

سفارت امریکا در کابل ضمن استقبال از افتتاح ساختمان جدید مرکز عدلی و قضایی مبارزه با فساد اداری در این شهر اعلام کرد: این مرکز، فضای امن برای محققان، څارنوالان و قاضیان خواهد بود که با دوسیه‌های مهم فساد اداری در افغانستان کار می‌کنند.

در اعلامیه سفارت امریکا در کابل آمده‌است که شارژدافیر سفارت امریکا هوگو لورنس فساد اداری را یک بیماری مشابه با سرطان در افغانستان خوانده که باید از بین برود.

وی در این مبارزه نقش مرکز عدلی و قضایی مبارزه با فساد اداری را موثر خوانده که به گفته وی می‌تواند فرهنگ معافیت را در این‌کشور از بین ببرد.

قابل ذکر است که این مرکز تا کنون توانسته دوسیه‌های چندین مقام متهم به فساد را به لوی څارنوالی بفرستد، ولی انتقاداتی هم بر این مرکز وارد است  که در کار معرفی مقامات بلند رتبۀ متهم به فساد به لوی څارنوالی ناکام بوده‌است.

اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
86
روز گذشته
روز استقلال افغانستان
199
روز گذشته
سالروز پیروزی مجاهدین
94
روز مانده
سالروز خروج ارتش سرخ از خاک افغانستان
143
روز مانده
ریاست جمهوری افغانستان

اخبار تصادفی