رفتن به بالا

مطالب روز جامعه افغانستان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷
  • السبت ۷ رجب ۱۴۳۹
  • 2018 Saturday 24 March

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (چهارشنبه) اول آذرماه خانه ملت، با لایحه موافقتنامه تأسیس دالان حمل و نقل و گذر بین‌المللی بین دولت‌های جمهوری اسلامی ایران، جمهوری اسلامی افغانستان و جمهوری هند موافقت کردند. ماده واحده این لایحه بدین شرح است: موافقتنامه تأسیس دالان حمل و نقل و گذر بین‌المللی بین دولت […]

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (چهارشنبه) اول آذرماه خانه ملت، با لایحه موافقتنامه تأسیس دالان حمل و نقل و گذر بین‌المللی بین دولت‌های جمهوری اسلامی ایران، جمهوری اسلامی افغانستان و جمهوری هند موافقت کردند.

ماده واحده این لایحه بدین شرح است: موافقتنامه تأسیس دالان حمل و نقل و گذر بین‌المللی بین دولت جمهوری اسلامی ایران و جمهوری اسلامی افغانستان و جمهوری هند (موافقتنامه چابهار) مشتمل بر یک مقدمه و 15 ماده به شرح پیوست تصویب و اجازه تسلیم اسناد آن داده می‌شود.

همچین در تبصره این لایحه نیز آمده است: رعایت اصل یکصد و سی و نهم (139) قانون اساسی در ارجاع به داوری موضوع بند (3) ماده (11) و رعایت اصل هفتاد و هفت (77) قانون اساسی در خصوص مواد (9) و (14) این موافقتنامه الزامی است.

اخبار مرتبط



وعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
148
روز مانده
روز استقلال افغانستان
35
روز مانده
سالروز پیروزی مجاهدین
328
روز مانده
سالروز خروج ارتش سرخ از خاک افغانستان
377
روز مانده
ریاست جمهوری افغانستان

اخبار تصادفی