رفتن به بالا

مطالب روز جامعه افغانستان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷
  • الجمعة ۴ شعبان ۱۴۳۹
  • 2018 Friday 20 April

سید علی‌اکبر پرویزی ظهر امروز  با حضور مسؤولان استانی و شهرستانی از بازارچه مرزی میل 73 درمیان بازدید کرد. استاندار خراسان جنوبی در این بازدید اظهار داشت: مشکلاتی که در بازارچه‌های استان وجود دارد از سوی کشور افغانستان است و مسائل داخلی افغانستان مشکلاتی ایجاد کرده که سه بازارچه ما بسته شده است. وی گفت: […]

سید علی‌اکبر پرویزی ظهر امروز  با حضور مسؤولان استانی و شهرستانی از بازارچه مرزی میل 73 درمیان بازدید کرد.

استاندار خراسان جنوبی در این بازدید اظهار داشت: مشکلاتی که در بازارچه‌های استان وجود دارد از سوی کشور افغانستان است و مسائل داخلی افغانستان مشکلاتی ایجاد کرده که سه بازارچه ما بسته شده است.

وی گفت: در مذاکراتی که با والی فراه و هرات داشتیم آن‌ها برای بازارچه‌های استان قول دادند که موضوع را به دولت خود منتقل می‌کنند.

استاندار خراسان جنوبی افزود: در آن مذاکرات اعلام آمادگی کردیم که در صورت موافق بودن گمرک رسمی ایجاد کنیم که آن‌ها نظر مساعدی درباره بازارچه‌ها ندارند، همچنین ما برای استقرار کارکنان واحدهای خدماتی و گمرکی آن‌ها در داخل کشور و دادن امکانات رفاهی و خدماتی، آموزشی و بهداشتی و امنیت را تضمین کردیم.

پرویزی تصریح کرد: ما در استان خراسان جنوبی این آمادگی را داریم که ظرف دو هفته بعد از اعلام افغانستان بازارچه‌ها را راه‌اندازی کنیم.

اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
121
روز مانده
روز استقلال افغانستان
8
روز مانده
سالروز پیروزی مجاهدین
301
روز مانده
سالروز خروج ارتش سرخ از خاک افغانستان
350
روز مانده
ریاست جمهوری افغانستان

اخبار تصادفی