رفتن به بالا

مطالب روز جامعه افغانستان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷
  • الجمعة ۱۰ محرم ۱۴۴۰
  • 2018 Friday 21 September

یک پایگاه خبری هندی به نقل از سازمان ملل نوشت: پاکستان و افغانستان باید با همکاری یکدیگر برای رسیدن به مکانیسمی در جهت قانونی کردن حضور مهاجران در پاکستان به توافقی برسند. ایندیا اکسپرس نوشت:‌ با افزایش هشدار گروه‌های حقوق بشری در مورد اخراج دسته جمعی مهاجران افغانستان از پاکستان، سازمان ملل اعلام کرد: اسلام […]

یک پایگاه خبری هندی به نقل از سازمان ملل نوشت: پاکستان و افغانستان باید با همکاری یکدیگر برای رسیدن به مکانیسمی در جهت قانونی کردن حضور مهاجران در پاکستان به توافقی برسند.

ایندیا اکسپرس نوشت:‌ با افزایش هشدار گروه‌های حقوق بشری در مورد اخراج دسته جمعی مهاجران افغانستان از پاکستان، سازمان ملل اعلام کرد: اسلام آباد باید به تعهدات بین‌المللی‌اش در زمینه مهاجران پایبند باشد.

«فرهان حق» سخنگوی دبیر کل سازمان ملل در این رابطه گفت:‌ ادبیات زننده و برچسب زدن به مهاجران افغانستانی ساکن در پاکستان مایه نگرانی سازمان ملل متحد است.

حق در ادامه گفت: اسلام‌آباد و کابل باید به سیستمی برای قانونی کردن حضور مهاجران افغانستانی در پاکستان برسند.

ایندیا اکسپرس نوشت:‌با آغاز تنش در روابط پاکستان و افغانستان، اسلام آباد بسیاری از مهاجران افغانستانی را که سال‌ها ساکن این کشور بودند را از این کشور اخراج کرده و در حال حاضر این سیاست را ادامه می‌دهد.

اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
33
روز گذشته
روز استقلال افغانستان
146
روز گذشته
سالروز پیروزی مجاهدین
147
روز مانده
سالروز خروج ارتش سرخ از خاک افغانستان
196
روز مانده
ریاست جمهوری افغانستان

اخبار تصادفی