رفتن به بالا

مطالب روز جامعه افغانستان

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷
  • الخميس ۳ شعبان ۱۴۳۹
  • 2018 Thursday 19 April

یک پایگاه خبری هندی به نقل از سازمان ملل نوشت: پاکستان و افغانستان باید با همکاری یکدیگر برای رسیدن به مکانیسمی در جهت قانونی کردن حضور مهاجران در پاکستان به توافقی برسند. ایندیا اکسپرس نوشت:‌ با افزایش هشدار گروه‌های حقوق بشری در مورد اخراج دسته جمعی مهاجران افغانستان از پاکستان، سازمان ملل اعلام کرد: اسلام […]

یک پایگاه خبری هندی به نقل از سازمان ملل نوشت: پاکستان و افغانستان باید با همکاری یکدیگر برای رسیدن به مکانیسمی در جهت قانونی کردن حضور مهاجران در پاکستان به توافقی برسند.

ایندیا اکسپرس نوشت:‌ با افزایش هشدار گروه‌های حقوق بشری در مورد اخراج دسته جمعی مهاجران افغانستان از پاکستان، سازمان ملل اعلام کرد: اسلام آباد باید به تعهدات بین‌المللی‌اش در زمینه مهاجران پایبند باشد.

«فرهان حق» سخنگوی دبیر کل سازمان ملل در این رابطه گفت:‌ ادبیات زننده و برچسب زدن به مهاجران افغانستانی ساکن در پاکستان مایه نگرانی سازمان ملل متحد است.

حق در ادامه گفت: اسلام‌آباد و کابل باید به سیستمی برای قانونی کردن حضور مهاجران افغانستانی در پاکستان برسند.

ایندیا اکسپرس نوشت:‌با آغاز تنش در روابط پاکستان و افغانستان، اسلام آباد بسیاری از مهاجران افغانستانی را که سال‌ها ساکن این کشور بودند را از این کشور اخراج کرده و در حال حاضر این سیاست را ادامه می‌دهد.

اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
122
روز مانده
روز استقلال افغانستان
9
روز مانده
سالروز پیروزی مجاهدین
302
روز مانده
سالروز خروج ارتش سرخ از خاک افغانستان
351
روز مانده
ریاست جمهوری افغانستان

اخبار تصادفی