رفتن به بالا

مطالب روز جامعه افغانستان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷
  • السبت ۷ رجب ۱۴۳۹
  • 2018 Saturday 24 March

«حامد کرزی» رئیس جمهور پیشین افغانستان گفته‌ است که «دونالد ترامپ»، رئیس جمهور آمریکا و «ولادیمیر پوتین»، رئیس جمهور روسیه باید به طور مشترک در افغانستان کار کنند. کرزی در گفت‌گویی در دهلی‌نو عنوان کرد که در انتظار است تا ببیند نخستین گام‌ها در زمینه مبارزه با تروریسم در افغانستان برداشته شود. وی خاطرنشان کرد: […]

«حامد کرزی» رئیس جمهور پیشین افغانستان گفته‌ است که «دونالد ترامپ»، رئیس جمهور آمریکا و «ولادیمیر پوتین»، رئیس جمهور روسیه باید به طور مشترک در افغانستان کار کنند.

کرزی در گفت‌گویی در دهلی‌نو عنوان کرد که در انتظار است تا ببیند نخستین گام‌ها در زمینه مبارزه با تروریسم در افغانستان برداشته شود.

وی خاطرنشان کرد: اکنون ترامپ نیاز بر روابط با روسیه را درک کرده که این این کار خوب و قابل ستایش است و وی باید به زودی با پوتین بنشیند و نقشه راه را در پیش گیرد.

رئیس جمهور پیشین افغانستان به ترامپ پیشنهاد کرده که در آغاز باید چیزهایی را که در گذشته غلط از آب در آمده تحلیل و بررسی کند و سیاست‌های عملی را در منطقه اتخاذ کند.

آژانس خبری اسپانیایی اِی‌اف‌اِی نوشت: این در حالی‌ست که کرزی پیش از این به علاقه دونالد ترامپ به گسترش روابطش با روسیه نیز واکنش نشان داده بود.

وی در صفحه توییترش نوشته بود که داشتن رابطه نیک با روسیه خوب است نه بد و تنها افراد ابله فکر می‌کنند بد است.

اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
148
روز مانده
روز استقلال افغانستان
35
روز مانده
سالروز پیروزی مجاهدین
328
روز مانده
سالروز خروج ارتش سرخ از خاک افغانستان
377
روز مانده
ریاست جمهوری افغانستان

اخبار تصادفی