رفتن به بالا

مطالب روز جامعه افغانستان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶
  • السبت ۳ جماد أول ۱۴۳۹
  • 2018 Saturday 20 January

خبرگزاری فرانسه طی گزارشی نوشت: حمله مسلحانه هفته گذشته به بیمارستان «سردار داوود خان» در کابل که منجر به کشته و زخمی شدن بیش از ۱۲۰ نفر شده بود، به دست طالبان رقم خورده است. به گفته مقامات افغانستانی طالبان دست داشتن در حمله مذکور را رد کرده است، اما خبرگزاری فرانسه می‌افزاید: در هر […]

خبرگزاری فرانسه طی گزارشی نوشت: حمله مسلحانه هفته گذشته به بیمارستان «سردار داوود خان» در کابل که منجر به کشته و زخمی شدن بیش از ۱۲۰ نفر شده بود، به دست طالبان رقم خورده است.

به گفته مقامات افغانستانی طالبان دست داشتن در حمله مذکور را رد کرده است، اما خبرگزاری فرانسه می‌افزاید: در هر حادثه‌ای که به دست طالبان تلفات سنگینی به غیر نظامیان وارد می‌شود این گروه دخالت در آن واقعه را رد می‌کند.

رادیو اسپوژمی به نقل از خبرگزاری فرانسه نوشت: پس از تحقیقات و بررسی‌های دقیق در مورد چگونگی حمله به بیمارستان سردار داوود خان، مشخص شد که ۲ تن از کارمندان این بیمارستان نیز در حادثه مذکور دست داشته‌اند.

به نوشته خبرگزاری فرانسه این ۲کارمند بیمارستان سردار داوود خان زمینه ورود افراد طالبان به داخل بیمارستان و شرایط مساعد برای حمله را برای آنها فراهم کرده‌اند.

حمله مسلحانه هفته گذشته به بیمارستان سردار داوود خان در شهر کابل ۵۱ کشته و ۷۲ زخمی برجای گذاشت که شمار زیادی از تلفات این حادثه غیرنظامیان بودند.

اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
26
روز مانده
سالروز خروج ارتش سرخ از خاک افغانستان
440
روز مانده
ریاست جمهوری افغانستان

اخبار تصادفی