رفتن به بالا

مطالب روز جامعه افغانستان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶
  • السبت ۲۷ ربيع أول ۱۴۳۹
  • 2017 Saturday 16 December

«سیاوش باباجعفری» عضو هیئت‌علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز از برگزاری اردوی جهادی در منطقه وزیرآباد شیراز خبر داد و اظهار داشت: این اردو روز چهارشنبه ۴  مرداد/ اسد برگزار می‌شود و حداقل ۳۰ از پزشکان و کادر درمانی علوم پزشکی شیراز به ارائه خدمت به مردم این منطقه و اتباع خارجی ساکن در این منطقه […]

«سیاوش باباجعفری» عضو هیئت‌علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز از برگزاری اردوی جهادی در منطقه وزیرآباد شیراز خبر داد و اظهار داشت: این اردو روز چهارشنبه ۴  مرداد/ اسد برگزار می‌شود و حداقل ۳۰ از پزشکان و کادر درمانی علوم پزشکی شیراز به ارائه خدمت به مردم این منطقه و اتباع خارجی ساکن در این منطقه می‌پردازند.

وی به تسنیم گفت: در این برنامه تیم‌های مختلف پزشکی، دندانپزشکی، چشم‌پزشکی، زنان، روانشناسی، فرهنگی و بهداشت عمومی به مردم خدمات رایگان ارائه می‌دهند.

عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز عنوان کرد: غربالگری، فشار خون و تغذیه از دیگر خدماتی است که در این اردوی یک روزه توسط پزشکان به مردم این منطقه ارائه می‌شود.

مسئول اردوهای جهادی دانشگاه علوم پزشکی شیراز افزود: این برنامه ادامه‌دار است و برای دیگر نقاط محروم شهر نیز اجرا می‌شود و زمان هر اردو قبل از برگزاری آن اطلاع‌رسانی می‌شود.  این اردو با همکاری اداره اتباع خارجی استان فارس برگزار می‌شود و در منطقه وزیرآباد پناهندگان مجاز ساکن هستند.

اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
61
روز مانده
سالروز خروج ارتش سرخ از خاک افغانستان
475
روز مانده
ریاست جمهوری افغانستان

اخبار تصادفی