رفتن به بالا

مطالب روز جامعه افغانستان

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷
  • الأحد ۵ رمضان ۱۴۳۹
  • 2018 Sunday 20 May

یک روزنامه آمریکایی در گزارشی نوشت: برای سالیان دراز سازمان‌های کمک کننده چادر، مواد غذایی و پتو را در میان آسیب دیدگاه توزیع می‌کردند. مقامات سازمان ملل اعلام کردند که بسیاری از پناهندگان نیازی به چادر یا سایر ملزومات ندارند،‌ بلکه آنها شدیدا به پول نقد نیاز دارند که بسرعت به دست آنها رسیده شود. […]

یک روزنامه آمریکایی در گزارشی نوشت: برای سالیان دراز سازمان‌های کمک کننده چادر، مواد غذایی و پتو را در میان آسیب دیدگاه توزیع می‌کردند.

مقامات سازمان ملل اعلام کردند که بسیاری از پناهندگان نیازی به چادر یا سایر ملزومات ندارند،‌ بلکه آنها شدیدا به پول نقد نیاز دارند که بسرعت به دست آنها رسیده شود.

لس‌آنجلس تایمز نوشت: سازمان ملل بجای غذا و سرپناه روشی جدیدی از کمک‌های انسان دوستانه که توزیع پول نقد است را در ولایت ننگرهار و هلمند، شروع کرده است.

این سازمان دلیل این امر را آسانی و انتقال سریع آن به آسیب دیدگاه عنوان کرد و گفت: رساندن پول نقد بسیار راحتر از مواد غذایی و پوشاک است

در ادامه این گزارش آمده است: با دادن پول نقد این آسیب دیدگان قادر خواهند بود بسرعت نیازهای اولیه خود را که در مواقعی که سازمان ملل قادر نیست آنها را تامین کند، خریداری کنند.

اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
91
روز مانده
روز استقلال افغانستان
22
روز گذشته
سالروز پیروزی مجاهدین
271
روز مانده
سالروز خروج ارتش سرخ از خاک افغانستان
320
روز مانده
ریاست جمهوری افغانستان

اخبار تصادفی