رفتن به بالا

مطالب روز جامعه افغانستان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷
  • الأربعاء ۶ صفر ۱۴۴۰
  • 2018 Wednesday 17 October

یک روزنامه آمریکایی در گزارشی نوشت: برای سالیان دراز سازمان‌های کمک کننده چادر، مواد غذایی و پتو را در میان آسیب دیدگاه توزیع می‌کردند. مقامات سازمان ملل اعلام کردند که بسیاری از پناهندگان نیازی به چادر یا سایر ملزومات ندارند،‌ بلکه آنها شدیدا به پول نقد نیاز دارند که بسرعت به دست آنها رسیده شود. […]

یک روزنامه آمریکایی در گزارشی نوشت: برای سالیان دراز سازمان‌های کمک کننده چادر، مواد غذایی و پتو را در میان آسیب دیدگاه توزیع می‌کردند.

مقامات سازمان ملل اعلام کردند که بسیاری از پناهندگان نیازی به چادر یا سایر ملزومات ندارند،‌ بلکه آنها شدیدا به پول نقد نیاز دارند که بسرعت به دست آنها رسیده شود.

لس‌آنجلس تایمز نوشت: سازمان ملل بجای غذا و سرپناه روشی جدیدی از کمک‌های انسان دوستانه که توزیع پول نقد است را در ولایت ننگرهار و هلمند، شروع کرده است.

این سازمان دلیل این امر را آسانی و انتقال سریع آن به آسیب دیدگاه عنوان کرد و گفت: رساندن پول نقد بسیار راحتر از مواد غذایی و پوشاک است

در ادامه این گزارش آمده است: با دادن پول نقد این آسیب دیدگان قادر خواهند بود بسرعت نیازهای اولیه خود را که در مواقعی که سازمان ملل قادر نیست آنها را تامین کند، خریداری کنند.

اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
59
روز گذشته
روز استقلال افغانستان
172
روز گذشته
سالروز پیروزی مجاهدین
121
روز مانده
سالروز خروج ارتش سرخ از خاک افغانستان
170
روز مانده
ریاست جمهوری افغانستان

اخبار تصادفی